Elektronika dla domu i firmy

Gadu-Gadu GG : 35496511
Akceptujemy karty CASHBACK CARD: 2%CB+1,5SP.
Przy składaniu zamówienia w uwagach proszę podać swój numer karty.
W sklepie stacjonarnym, przy zakupie, poinformuj sprzedawcę,
że posiadasz kartę CASHBACK.

INV-600W-12/230-2XUSB

190,00 zł Netto: 154,47 zł
  • Stan magazynowy dostępny

Opis

PRZETWORNICA SAMOCHODOWA 12VDC/230VAC 600W + 2XUSB

Wysokiej jakości przetwornica służąca do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230 V z akumulatorów instalacji samochodowych o o napięciu 12 V prądu stałego. Urządzenie doskonale sprawdza się wszędzie tam gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej. Idealnie nadaje się do zasilania urządzeń wymagających ciągłej dostawy prądu, takich jak piece i pompy CO.

Przetwornica wytwarza na wyjściu tzw. sinusoidę modyfikowaną. Jest to napięcie przemienne o przebiegu prostokątnym, którego wartość skuteczna jest identyczna, jak wartość skuteczna przebiegu sinusoidalnego występującego w sieci energetycznej. Dzięki zastosowaniu takiej metody generowania napięcia, możliwe jest ograniczenie ceny i zwiększenie bezawaryjności samego urządzenia. 

Najwyższej jakości materiały oraz precyzja z jaką urządzenie zostało wykonane, wszystko to gwarantuje bezpieczeństwo użytkownika i długą, bezawaryjną pracę urządzenia. Świetna jakość za rozsądną cenę, wszystkie te czynniki, sprawiają iż jest to urządzenie, które zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Niewielkie rozmiary, cicha praca, odizolowana i zabezpieczona obudowa, to tylko nieliczne zalety tego urządzenia.

Przetwornica wyposażona została w zabezpieczenia:

- przeciążeniowe
- zwarciowe
- termiczne
- przez odwróconą polaryzacją
 

Moc maksymalna 1200 W
Moc nominalna 600 W
Napięcie zasilania 12 V DC
Napięcie wyjściowe 220 - 240 V AC
Częstotliwość wyjściowa 50 Hz
USB 2 x 5 V 2.1 A
Waga 0.82 kg
Wymiary 165 x 98 x 53 mm
Prąd na wyjściu Sinusoida modyfikowana